Конструювання сумок то рюкзаків

Етапи конструювання можна показати на прикладі створення cross-body сумки:

1. Дізайн.

Опрацювання ідеї дизайну, створення деталей для формування фірмового стилю. У процесі роботи ми створюємо серію ескізів. Фірмовий стиль може виражатися у певному підборі кольорів, в елементах конструктиву, який буде простежуватися у всіх моделях, брендована фурнітура та ін.

2. Технічний ескіз.

Після того як буде узгоджено дизайн, наші фахівці розроблять конструкцію виробу та технологію його збирання. На технічному ескізу будуть видні елементи та конструктивні особливості виробу.

0215 (tech)

3. 3D модель.

Після узгодження техничного ескіза та основних розмірів ми приступаємо до створення 3D моделі. У процесі створення лекал, якщо конструктор робить неточності, пов’язані зі складностями поєднання деталей, особливо якщо деталі мають нестандартну форму (заокруглення, м’які плавні переходи, перетікання тощо).

Метод 3D моделювання дозволяє виправити всі неточності конструкції на етапі проектування, що дозволяє не відшивати кілька зразків, що веде до економії. До того ж 3D моделювання дозволяє оцінити реальні пропорції виробу, оперативно вносити правки в конструкцію, що значно прискорює процес створення виробу.

4. Підбір текстур та кольорів.

Ще одна перевага методу 3D моделювання в тому, що можна підібрати необмежену кількість комбінацій текстур і кольорів до того, як ви побачите готову колекцію. Також ви можете зробити фото реальних тканин або шкіри, ми підставимо це в модель і ви отримаєте уявлення про те, як рюкзак або сумка будуть виглядати з реальними текстурами.

gr1

5. Створення комплекту лекал.

Після погодження всіх розмірів формується пакет розмічальних лекал, а потім, враховуючи технологічні відступи, комплект закрійних лекал. На кожній деталі буде вказано ім’я, тип матеріалу та кількість. Також ми сформуємо калькуляцію на матеріали та фурнітуру.

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.