Вибір матеріалів
photo-1524404794194-16bae22718c0

Один із важливих етапів проектування колекції – вибір матеріалів та фурнітури. Від цього залежить фінальний результат. Щоб виріб відповідав вашому задуму, необхідно підібрати якісну та відповідну тканину. Можна втратити місяці на вивченні літератури про бавовну, шерсть і льон, витратити час і гроші на експерименти. А можна зі спокійною душею перекласти це нелегке завдання на плечі професіоналів, які підберуть найкращі тканини та фурнітуру.

Ось кілька порад як підібрати потрібну тканину.

Перед тим як зробити остаточний вибір тканини, слід оцінити  відповідність тим умовам, у яких вироби будуть експлуатуватися.

1. Призначення виробу;

2. Частота використання та навантаження;

3. Вид та характер виробу та функціонал конкретних деталей (наприклад: при виробництві шкіргалантерейної продукції, особливу увагу приділяють дну сумки та ручкам, оскільки велике навантаження йде на ці ділянки виробу);

4. Вартість та доступність.

Розберемо ці пункти окремо.

Призначення виробу.

Властивість та склад матеріалу визначає модель виробу та її призначення. Також важливим параметром є сезонність. Тобто, якщо необхідно розробити весняно-літню колекцію суконь, найчастіше для пошиття використовують бавовняні, лляні матерії, шовк, віскозу та рідше синтетику (поліестер та суміші на його основі).

Частота використання та навантаження.

Тут важливим фактором є зовнішній вигляд речі після її носіння, так як вироби з натуральних тканин мають багато унікальних властивостей (повітропроникність, теплопровідність, гігроскопічність), але часто сильно мнуться, тому в деяких випадках практичніше використовувати сумішові, синтетичні (еластан, лайкра, поліестер) чи штучні (віскоза) матеріали.

Вид та характер виробу та функціонал конкретних деталей.

Враховуються особливості моделі, крій, деталі та елементи. Правильна вибір тканини запобігає появі недоліків та подовжить час експлуатації виробу.

Вартість та доступність.

Основною метою є мінімізація витрат за умови збереження якості. У кожного бренду є свої цінності та цінова політика. Тому при виборі матеріалів необхідно враховувати кінцеву вартість товару та підбирати тканину в рамках цінностей, які несе ваш бренд покупцям. Доступні товари не завжди якісні та довговічні, але вони мають свою цільову аудиторію, відмінну від тієї, де покупці цінують якість та натуральність тканин.

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.