Конструювання з приміркою на цифровому манекені

Що таке конструювання з приміркою на цифровому манекені і в чому його переваги.

Приклад помилки конструктора

1. Посадка виробу.

Кожен дизайнер чи бренд стикався із проблемою посадки виробу на фігуру. Конструктор, по суті, робить припущення, спираючись на методах прорахунку та своєму досвіді. Потім припущення потрібно перевірити при пошитті зразка. Найчастіше недоліки конструкції змушують шити не один зразок, а два, три та навіть п’ять.

Це все втрачені гроші, час та нерви на нескінченні непорозуміння з конструктором. Метод моделювання на цифровому манекені дозволяє перевірити конструкції ще на етапі проектування та вчасно внести коригування, суттєво заощаджуючи ресурси.

кофта2_2
Приклад візуалізації

2. Уникнення складних технічних завдань.

Дизайнер-початківець або бренд не завжди може грамотно і повністю відповісти на всі питання конструктора. Часто на конкретні питання конструктор отримує відповідь: «зробіть максимально якісно», «нехай буде на ваш розсуд» тощо. Не дивно, що замовник буває розчарований результатом. Так було і з нами поки ми не впровадили 3D моделювання. Якщо замовник бачить модель, ми можемо внести редагування і уникнути розчарування. Не потрібно заповнювати складні брифи зі спеціальними термінами.

Приклад відображення натягу тканини

3. Вибір матеріалів.

Працюючи з симуляцією тканин (натяг, навантаження на розрив), можна визначити який тип тканини краще сидітиме на фігурі.

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.